Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Uzm. Dr. Abdülkadir Kerpeten

Abdülkadir Kerpeten

Kardiyoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Abdülkadir Kerpeten Hakkında

Uzm. Dr. Abdülkadir Kerpeten, Kütahya ilimize bağlı Kardiyoloji alanında görev yapmaktadır.

Abdülkadir Kerpeten Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Kardiyoloji

Abdülkadir Kerpeten Randevusu

Uzm. Dr. Abdülkadir Kerpeten Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Abdülkadir Kerpeten için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Abdülkadir Kerpeten hangi branşta uzman?
Uzm. Dr. Abdülkadir Kerpeten, Kardiyoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Abdülkadir Kerpeten'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Kardiyoloji doktorları

Tümünü gör