Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Abdulmesih Hurigil

Abdulmesih Hurigil

Pratisyen Hekim
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Abdulmesih Hurigil Hakkında

Dr. Abdulmesih Hurigil, Hatay ilimize bağlı Pratisyen Hekim alanında görev yapmaktadır.

Abdulmesih Hurigil Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Pratisyen Hekim

Abdulmesih Hurigil Randevusu

Dr. Abdulmesih Hurigil Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Abdulmesih Hurigil için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Abdulmesih Hurigil hangi branşta uzman?
Dr. Abdulmesih Hurigil, Pratisyen Hekim alanında uzmanlık yapmaktadır.
Abdulmesih Hurigil'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Pratisyen Hekim doktorları

Tümünü gör