Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Adem Şentürk

Adem Şentürk

Genel Cerrahi
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Adem Şentürk Hakkında

Dr. Adem Şentürk, İstanbul ilimize bağlı Genel Cerrahi alanında görev yapmaktadır.

Adem Şentürk Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Genel Cerrahi

Adem Şentürk Randevusu

Dr. Adem Şentürk Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Adem Şentürk için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Adem Şentürk hangi branşta uzman?
Dr. Adem Şentürk, Genel Cerrahi alanında uzmanlık yapmaktadır.
Adem Şentürk'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Genel Cerrahi doktorları

Tümünü gör