Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Ahmet Ferhat Eroğlu

Ahmet Ferhat Eroğlu

Pratisyen Hekim
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Ahmet Ferhat Eroğlu Hakkında

Dr. Ahmet Ferhat Eroğlu, Düzce ilimize bağlı Pratisyen Hekim alanında görev yapmaktadır.

Ahmet Ferhat Eroğlu Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Pratisyen Hekim

Ahmet Ferhat Eroğlu Randevusu

Dr. Ahmet Ferhat Eroğlu Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Ahmet Ferhat Eroğlu için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ahmet Ferhat Eroğlu hangi branşta uzman?
Dr. Ahmet Ferhat Eroğlu, Pratisyen Hekim alanında uzmanlık yapmaktadır.
Ahmet Ferhat Eroğlu'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Pratisyen Hekim doktorları

Tümünü gör