Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Ahmet Nedim Sıverek

Ahmet Nedim Sıverek

Radyoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Ahmet Nedim Sıverek Hakkında

Dr. Ahmet Nedim Sıverek, Diyarbakır ilimize bağlı Radyoloji alanında görev yapmaktadır.

Ahmet Nedim Sıverek Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Radyoloji

Ahmet Nedim Sıverek Randevusu

Dr. Ahmet Nedim Sıverek Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Ahmet Nedim Sıverek için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ahmet Nedim Sıverek hangi branşta uzman?
Dr. Ahmet Nedim Sıverek, Radyoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Ahmet Nedim Sıverek'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Radyoloji doktorları

Tümünü gör