Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Alaetdin Çobanoğlu

Alaetdin Çobanoğlu

Pratisyen Hekim
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Alaetdin Çobanoğlu Hakkında

Dr. Alaetdin Çobanoğlu, Trabzon ilimize bağlı Pratisyen Hekim alanında görev yapmaktadır.

Alaetdin Çobanoğlu Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Pratisyen Hekim

Alaetdin Çobanoğlu Randevusu

Dr. Alaetdin Çobanoğlu Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Alaetdin Çobanoğlu için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Alaetdin Çobanoğlu hangi branşta uzman?
Dr. Alaetdin Çobanoğlu, Pratisyen Hekim alanında uzmanlık yapmaktadır.
Alaetdin Çobanoğlu'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Pratisyen Hekim doktorları

Tümünü gör