Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Ali Emre Gezgın

Ali Emre Gezgın

İç Hastalıkları
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Ali Emre Gezgın Hakkında

Dr. Ali Emre Gezgın, Kars ilimize bağlı İç Hastalıkları alanında görev yapmaktadır.

Ali Emre Gezgın Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
İç Hastalıkları

Ali Emre Gezgın Randevusu

Dr. Ali Emre Gezgın Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Ali Emre Gezgın için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ali Emre Gezgın hangi branşta uzman?
Dr. Ali Emre Gezgın, İç Hastalıkları alanında uzmanlık yapmaktadır.
Ali Emre Gezgın'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

İç Hastalıkları doktorları

Tümünü gör