Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Uzm. Dr. Ali Selçuk Ülgener

Ali Selçuk Ülgener

İç Hastalıkları
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Ali Selçuk Ülgener Hakkında

Uzm. Dr. Ali Selçuk Ülgener, İstanbul ilimize bağlı İç Hastalıkları alanında görev yapmaktadır.

Ali Selçuk Ülgener Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
İç Hastalıkları

Ali Selçuk Ülgener Randevusu

Uzm. Dr. Ali Selçuk Ülgener Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Ali Selçuk Ülgener için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ali Selçuk Ülgener hangi branşta uzman?
Uzm. Dr. Ali Selçuk Ülgener, İç Hastalıkları alanında uzmanlık yapmaktadır.
Ali Selçuk Ülgener'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

İç Hastalıkları doktorları

Tümünü gör