Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Asiye Şahin

Asiye Şahin

Tıbbi Biyokimya
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Asiye Şahin Hakkında

Dr. Asiye Şahin, Mardin ilimize bağlı Tıbbi Biyokimya alanında görev yapmaktadır.

Asiye Şahin Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Tıbbi Biyokimya

Asiye Şahin Randevusu

Dr. Asiye Şahin Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Asiye Şahin için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Asiye Şahin hangi branşta uzman?
Dr. Asiye Şahin, Tıbbi Biyokimya alanında uzmanlık yapmaktadır.
Asiye Şahin'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Tıbbi Biyokimya doktorları

Tümünü gör