Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Uzm. Dr. Aslı Demırbulat

Aslı Demırbulat

İç Hastalıkları
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Aslı Demırbulat Hakkında

Uzm. Dr. Aslı Demırbulat, Sakarya ilimize bağlı İç Hastalıkları alanında görev yapmaktadır.

Aslı Demırbulat Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
İç Hastalıkları

Aslı Demırbulat Randevusu

Uzm. Dr. Aslı Demırbulat Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Aslı Demırbulat için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aslı Demırbulat hangi branşta uzman?
Uzm. Dr. Aslı Demırbulat, İç Hastalıkları alanında uzmanlık yapmaktadır.
Aslı Demırbulat'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

İç Hastalıkları doktorları

Tümünü gör