Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Ayfer Şahın

Ayfer Şahın

Aile Hekimliği
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Ayfer Şahın Hakkında

Dr. Ayfer Şahın, Çankırı ilimize bağlı Aile Hekimliği alanında görev yapmaktadır.

Ayfer Şahın Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Aile Hekimliği

Ayfer Şahın Randevusu

Dr. Ayfer Şahın Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Ayfer Şahın için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ayfer Şahın hangi branşta uzman?
Dr. Ayfer Şahın, Aile Hekimliği alanında uzmanlık yapmaktadır.
Ayfer Şahın'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Aile Hekimliği doktorları

Tümünü gör