Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Ass. Dr. Ayşe Altuntaş

Ayşe Altuntaş

Radyoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Ayşe Altuntaş Hakkında

Ass. Dr. Ayşe Altuntaş, Ağrı ilimize bağlı Radyoloji alanında görev yapmaktadır.

Ayşe Altuntaş Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Radyoloji

Ayşe Altuntaş Randevusu

Ass. Dr. Ayşe Altuntaş Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Ayşe Altuntaş için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ayşe Altuntaş hangi branşta uzman?
Ass. Dr. Ayşe Altuntaş, Radyoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Ayşe Altuntaş'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Radyoloji doktorları

Tümünü gör