Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Ayşe Nevin Ömür

Ayşe Nevin Ömür

İç Hastalıkları
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Ayşe Nevin Ömür Hakkında

Dr. Ayşe Nevin Ömür, Antalya ilimize bağlı İç Hastalıkları alanında görev yapmaktadır.

Ayşe Nevin Ömür Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
İç Hastalıkları

Ayşe Nevin Ömür Randevusu

Dr. Ayşe Nevin Ömür Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Ayşe Nevin Ömür için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ayşe Nevin Ömür hangi branşta uzman?
Dr. Ayşe Nevin Ömür, İç Hastalıkları alanında uzmanlık yapmaktadır.
Ayşe Nevin Ömür'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

İç Hastalıkları doktorları

Tümünü gör