Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Uzm. Dr. Ayşegül Kudu Çobanoğlu

Ayşegül Kudu Çobanoğlu

Nefroloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Ayşegül Kudu Çobanoğlu Hakkında

Uzm. Dr. Ayşegül Kudu Çobanoğlu, Aydın ilimize bağlı Nefroloji alanında görev yapmaktadır. Şu anki kayıtlarımıza göre Aydın Devlet Hastanesi kurumunda görev yapmaktadır.

Ayşegül Kudu Çobanoğlu Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Nefroloji
Çalıştığı Kurum
Aydın Devlet Hastanesi
Adres
Hasanefendi-Ramazan Paşa Mahallesi Kızılay Caddesi No:13, Aydın 09100, Aydın

Ayşegül Kudu Çobanoğlu Randevusu

Uzm. Dr. Ayşegül Kudu Çobanoğlu şu anki kayıtlarımıza göre Aydın Devlet Hastanesi kurumunda görev almaktadır. Randevu için Aydın Devlet Hastanesi kurumunu arayabilir, MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Ayşegül Kudu Çobanoğlu için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ayşegül Kudu Çobanoğlu nerede çalışıyor?
Uzm. Dr. Ayşegül Kudu Çobanoğlu, Aydın Devlet Hastanesi (Aydın) kurumunda görev yapmaktadır.
Ayşegül Kudu Çobanoğlu hangi branşta uzman?
Uzm. Dr. Ayşegül Kudu Çobanoğlu, Nefroloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Ayşegül Kudu Çobanoğlu'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için Aydın Devlet Hastanesi kurumunu arayabilir, MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Nefroloji doktorları

Tümünü gör