Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dyt. Aysegul Özkara

Aysegul Özkara

Diyetisyen
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Aysegul Özkara Hakkında

Dyt. Aysegul Özkara, İstanbul ilimize bağlı Diyetisyen alanında görev yapmaktadır.

Aysegul Özkara Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diyetisyen

Aysegul Özkara Randevusu

Dyt. Aysegul Özkara Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Aysegul Özkara için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aysegul Özkara hangi branşta uzman?
Dyt. Aysegul Özkara, Diyetisyen alanında uzmanlık yapmaktadır.
Aysegul Özkara'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diyetisyen doktorları

Tümünü gör