Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Uzm. Dr. Ayşegül Vural

Ayşegül Vural

Tıbbi Biyokimya
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Ayşegül Vural Hakkında

Uzm. Dr. Ayşegül Vural, Ankara ilimize bağlı Tıbbi Biyokimya alanında görev yapmaktadır.

Ayşegül Vural Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Tıbbi Biyokimya

Ayşegül Vural Randevusu

Uzm. Dr. Ayşegül Vural Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Ayşegül Vural için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ayşegül Vural hangi branşta uzman?
Uzm. Dr. Ayşegül Vural, Tıbbi Biyokimya alanında uzmanlık yapmaktadır.
Ayşegül Vural'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Tıbbi Biyokimya doktorları

Tümünü gör