Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Uzm. Dr. Azmi Lütfıoğlu

Azmi Lütfıoğlu

Radyoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Azmi Lütfıoğlu Hakkında

Uzm. Dr. Azmi Lütfıoğlu, Bursa ilimize bağlı Radyoloji alanında görev yapmaktadır.

Azmi Lütfıoğlu Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Radyoloji

Azmi Lütfıoğlu Randevusu

Uzm. Dr. Azmi Lütfıoğlu Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Azmi Lütfıoğlu için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Azmi Lütfıoğlu hangi branşta uzman?
Uzm. Dr. Azmi Lütfıoğlu, Radyoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Azmi Lütfıoğlu'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Radyoloji doktorları

Tümünü gör