Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Bahadır Üresın

Bahadır Üresın

Genel Cerrahi
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Bahadır Üresın Hakkında

Dr. Bahadır Üresın, İstanbul ilimize bağlı Genel Cerrahi alanında görev yapmaktadır.

Bahadır Üresın Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Genel Cerrahi

Bahadır Üresın Randevusu

Dr. Bahadır Üresın Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Bahadır Üresın için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bahadır Üresın hangi branşta uzman?
Dr. Bahadır Üresın, Genel Cerrahi alanında uzmanlık yapmaktadır.
Bahadır Üresın'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Genel Cerrahi doktorları

Tümünü gör