Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Barış Karan

Barış Karan

Nöroloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Barış Karan Hakkında

Dr. Barış Karan, İstanbul ilimize bağlı Nöroloji alanında görev yapmaktadır.

Barış Karan Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Nöroloji

Barış Karan Randevusu

Dr. Barış Karan Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Barış Karan için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Barış Karan hangi branşta uzman?
Dr. Barış Karan, Nöroloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Barış Karan'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Nöroloji doktorları

Tümünü gör