Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Batuhan Palalıoğlu

Batuhan Palalıoğlu

Pratisyen Hekim
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Batuhan Palalıoğlu Hakkında

Dr. Batuhan Palalıoğlu, İstanbul ilimize bağlı Pratisyen Hekim alanında görev yapmaktadır.

Batuhan Palalıoğlu Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Pratisyen Hekim

Batuhan Palalıoğlu Randevusu

Dr. Batuhan Palalıoğlu Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Batuhan Palalıoğlu için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Batuhan Palalıoğlu hangi branşta uzman?
Dr. Batuhan Palalıoğlu, Pratisyen Hekim alanında uzmanlık yapmaktadır.
Batuhan Palalıoğlu'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Pratisyen Hekim doktorları

Tümünü gör