Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Berk Becerik

Berk Becerik

Pratisyen Hekim
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Berk Becerik Hakkında

Dr. Berk Becerik, Adana ilimize bağlı Pratisyen Hekim alanında görev yapmaktadır.

Berk Becerik Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Pratisyen Hekim

Berk Becerik Randevusu

Dr. Berk Becerik Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Berk Becerik için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Berk Becerik hangi branşta uzman?
Dr. Berk Becerik, Pratisyen Hekim alanında uzmanlık yapmaktadır.
Berk Becerik'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Pratisyen Hekim doktorları

Tümünü gör