Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Kl. Psk. Berna Tefenlili Eroğlu

Berna Tefenlili Eroğlu

Psikoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Berna Tefenlili Eroğlu Hakkında

Uzman Klinik Psikolog Berna Tefenlili lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Lisans eğitimi boyunca TEGV ‘de gönüllü olarak çalışmıştır. Aynı zamanda Üniversitenin Psikolojik Danışmanlık Biriminde 6 ay boyunca çalışmıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Üsküdar Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimi almıştır. Yüksek Lisans eğitimi sırasında Fransız Lape hastanesi ve sonrasında NP Beyin hastanesinde staj yapmıştır. Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı olan ŞÖNİM ‘de çalışmıştır. -Bilişsel Davranışsal Terapi Eğitimi -Psikodinamik Terapi Eğitimi -Psikodrama Grup Terapileri Eğitimi -Varoluşsal Psikoloji’ ye giriş alanlarında eğitimi olan ve hala bu ekollerde eğitimlerine devam eden Uzman Klinik Psikolog Berna Tefenlili dinamik zeminde bütüncül sistematik bakış açısıyla çalışmaktadır.

Berna Tefenlili Eroğlu Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Psikoloji
Çalıştığı Kurum
Online Danışmanlık

Berna Tefenlili Eroğlu Randevusu

Kl. Psk. Berna Tefenlili Eroğlu şu anki kayıtlarımıza göre Online Danışmanlık kurumunda görev almaktadır. Randevu için Online Danışmanlık kurumunu arayabilir, MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Berna Tefenlili Eroğlu için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Berna Tefenlili Eroğlu nerede çalışıyor?
Kl. Psk. Berna Tefenlili Eroğlu, Online Danışmanlık (Denizli) kurumunda görev yapmaktadır.
Berna Tefenlili Eroğlu hangi branşta uzman?
Kl. Psk. Berna Tefenlili Eroğlu, Psikoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Berna Tefenlili Eroğlu'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için Online Danışmanlık kurumunu arayabilir, MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Psikoloji doktorları

Tümünü gör