Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Bilgen Begüm Afşar Dönmez

Bilgen Begüm Afşar Dönmez

Radyoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Bilgen Begüm Afşar Dönmez Hakkında

Dr. Bilgen Begüm Afşar Dönmez, Ankara ilimize bağlı Radyoloji alanında görev yapmaktadır.

Bilgen Begüm Afşar Dönmez Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Radyoloji

Bilgen Begüm Afşar Dönmez Randevusu

Dr. Bilgen Begüm Afşar Dönmez Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Bilgen Begüm Afşar Dönmez için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bilgen Begüm Afşar Dönmez hangi branşta uzman?
Dr. Bilgen Begüm Afşar Dönmez, Radyoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Bilgen Begüm Afşar Dönmez'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Radyoloji doktorları

Tümünü gör