Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Birsen Durmaz Çetın

Birsen Durmaz Çetın

Enfeksiyon Hastalıkları
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Birsen Durmaz Çetın Hakkında

Dr. Birsen Durmaz Çetın, İzmir ilimize bağlı Enfeksiyon Hastalıkları alanında görev yapmaktadır.

Birsen Durmaz Çetın Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Enfeksiyon Hastalıkları

Birsen Durmaz Çetın Randevusu

Dr. Birsen Durmaz Çetın Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Birsen Durmaz Çetın için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Birsen Durmaz Çetın hangi branşta uzman?
Dr. Birsen Durmaz Çetın, Enfeksiyon Hastalıkları alanında uzmanlık yapmaktadır.
Birsen Durmaz Çetın'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Enfeksiyon Hastalıkları doktorları

Tümünü gör