Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Bolubeyi Gündeşli

Bolubeyi Gündeşli

Acil Tıp
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Bolubeyi Gündeşli Hakkında

Dr. Bolubeyi Gündeşli, Antalya ilimize bağlı Acil Tıp alanında görev yapmaktadır. Şu anki kayıtlarımıza göre Doktor Muayenehanesi kurumunda görev yapmaktadır.

Bolubeyi Gündeşli Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Acil Tıp
Çalıştığı Kurum
Doktor Muayenehanesi
Adres
İstanbul, Antalya

Bolubeyi Gündeşli Randevusu

Dr. Bolubeyi Gündeşli şu anki kayıtlarımıza göre Doktor Muayenehanesi kurumunda görev almaktadır. Randevu için Doktor Muayenehanesi kurumunu arayabilir, MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Bolubeyi Gündeşli için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bolubeyi Gündeşli nerede çalışıyor?
Dr. Bolubeyi Gündeşli, Doktor Muayenehanesi (Antalya) kurumunda görev yapmaktadır.
Bolubeyi Gündeşli hangi branşta uzman?
Dr. Bolubeyi Gündeşli, Acil Tıp alanında uzmanlık yapmaktadır.
Bolubeyi Gündeşli'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için Doktor Muayenehanesi kurumunu arayabilir, MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Acil Tıp doktorları

Tümünü gör