Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Dt. Buğse Şakı Çınarcık

Buğse Şakı Çınarcık

Diş Hekimi
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Buğse Şakı Çınarcık Hakkında

1993 yılında Eskişehir'de doğan Dr. Dt. Buğse ŞAKI ÇINARCIK ilk ve orta öğrenimini Antalya ve Ankara'da tamamladıktan sonra 2012 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde eğitime başlamıştır. 2017 yılında derece ile üniversiteden mezun olmuştur. 1.5 sene Antalya'da özel bir poliklinikte klinik alanda çalışan Dr. Dt. Buğse ŞAKI ÇINARCIK, 2019 yılında Ege Üniversitesi Pedodonti Anabilim Dalı'nda doktora yapmaya başlamıştır. Doktora eğitimi boyunca birçok şehirde ve ülkede çeşitli kongre ve sempozyumlara katılmış, sözlü ve yazılı sunumlar yapmıştır. 2020 yılından itibaren Özel Dentapoint Ağız Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmakta olan Dr. Dt. Buğse ŞAKI ÇINARCIK şu an Dentapoint Kids adı altında poliklinikte 0-18 yaş arası hastalarını kabul etmektedir.

Buğse Şakı Çınarcık Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diş Hekimi
Çalıştığı Kurum
Dentapoint Karşıyaka
Adres
Bahriye Üçok mah. Girne Blv. No:154 / A, İzmir

Buğse Şakı Çınarcık Randevusu

Dr. Dt. Buğse Şakı Çınarcık şu anki kayıtlarımıza göre Dentapoint Karşıyaka kurumunda görev almaktadır. Randevu için Dentapoint Karşıyaka kurumunu arayabilir, MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Buğse Şakı Çınarcık için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Buğse Şakı Çınarcık nerede çalışıyor?
Dr. Dt. Buğse Şakı Çınarcık, Dentapoint Karşıyaka (İzmir) kurumunda görev yapmaktadır.
Buğse Şakı Çınarcık hangi branşta uzman?
Dr. Dt. Buğse Şakı Çınarcık, Diş Hekimi alanında uzmanlık yapmaktadır.
Buğse Şakı Çınarcık'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için Dentapoint Karşıyaka kurumunu arayabilir, MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diş Hekimi doktorları

Tümünü gör