Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dt. Burcu Dıkıcı

Burcu Dıkıcı

Diş Hekimi
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Burcu Dıkıcı Hakkında

Dt. Burcu Dıkıcı, Niğde ilimize bağlı Diş Hekimi alanında görev yapmaktadır.

Burcu Dıkıcı Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diş Hekimi

Burcu Dıkıcı Randevusu

Dt. Burcu Dıkıcı Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Burcu Dıkıcı için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Burcu Dıkıcı hangi branşta uzman?
Dt. Burcu Dıkıcı, Diş Hekimi alanında uzmanlık yapmaktadır.
Burcu Dıkıcı'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diş Hekimi doktorları

Tümünü gör