Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Uzm. Dr. Burcu Kodal

Burcu Kodal

Kardiyoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Burcu Kodal Hakkında

Uzm. Dr. Burcu Kodal, Şırnak ilimize bağlı Kardiyoloji alanında görev yapmaktadır.

Burcu Kodal Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Kardiyoloji

Burcu Kodal Randevusu

Uzm. Dr. Burcu Kodal Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Burcu Kodal için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Burcu Kodal hangi branşta uzman?
Uzm. Dr. Burcu Kodal, Kardiyoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Burcu Kodal'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Kardiyoloji doktorları

Tümünü gör