Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Burhanettin Kıranatlıoğlu

Burhanettin Kıranatlıoğlu

Kardiyoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Burhanettin Kıranatlıoğlu Hakkında

Dr. Burhanettin Kıranatlıoğlu, Kayseri ilimize bağlı Kardiyoloji alanında görev yapmaktadır.

Burhanettin Kıranatlıoğlu Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Kardiyoloji

Burhanettin Kıranatlıoğlu Randevusu

Dr. Burhanettin Kıranatlıoğlu Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Burhanettin Kıranatlıoğlu için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Burhanettin Kıranatlıoğlu hangi branşta uzman?
Dr. Burhanettin Kıranatlıoğlu, Kardiyoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Burhanettin Kıranatlıoğlu'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Kardiyoloji doktorları

Tümünü gör