Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Psk. Büşra Birtane

Büşra Birtane

Psikoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Büşra Birtane Hakkında

Psk. Büşra Birtane, İstanbul ilimize bağlı Psikoloji alanında görev yapmaktadır.

Büşra Birtane Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Psikoloji

Büşra Birtane Randevusu

Psk. Büşra Birtane Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Büşra Birtane için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Büşra Birtane hangi branşta uzman?
Psk. Büşra Birtane, Psikoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Büşra Birtane'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Psikoloji doktorları

Tümünü gör