Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Erg. Büşra Bolat

Büşra Bolat

Ergoterapi
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Büşra Bolat Hakkında

Ergoterapist Büşra Bolat, 2023 yılında İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Eğitim sürecince birçok hastane, rehabilitasyon merkezi ve özel danışmanlık merkezlerinde klinik gözlem ve uygulama stajlarını tamamlamıştır. Eğitim hayatı ve çalışma yaşamı boyunca mesleki seminer, kongre ve eğitimlere aktif katılım göstermektedir. 2023 yılından beri Özel Yaşam Rehabilitasyon Merkezinde çalışmakta olup özel danışmanlık merkezinde de hizmet vermektedir. Şu anda duyu bütünleme terapisi, floortime terapisi, beslenme terapisi alanlarında hizmet vermektedir.Eğitim ve Sertifika ProgramlarıFloortime 101 - Çiğdem ErgülFloortime 201 - Egemen NakışçıBebeklerde Kapsamlı Duyu Bütünleme Değerlendirmesi (TSFI) - SenseOn0-6 Yaş Çocuklarda Kapsamlı Motor Beceri Değerlendirmesi (Peabody Gelişimsel Motor Ölçeği) SOS Beslenme Terapisi - DilgemUygulamalı Çocuk Resimlerini Değerlendirme Eğitimi - Dilgem

Büşra Bolat Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Ergoterapi
Çalıştığı Kurum
Klinik
Adres
Konak mahallesi, Lotus plaza 1. Badem sokak no:26 A blok Daire:75, Mersin

Büşra Bolat Randevusu

Erg. Büşra Bolat şu anki kayıtlarımıza göre Klinik kurumunda görev almaktadır. Randevu için Klinik kurumunu arayabilir, MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Büşra Bolat için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Büşra Bolat nerede çalışıyor?
Erg. Büşra Bolat, Klinik (Mersin) kurumunda görev yapmaktadır.
Büşra Bolat hangi branşta uzman?
Erg. Büşra Bolat, Ergoterapi alanında uzmanlık yapmaktadır.
Büşra Bolat'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için Klinik kurumunu arayabilir, MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Ergoterapi doktorları

Tümünü gör