Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Uzm. Dr. Çağlar Özkanlı

Çağlar Özkanlı

Adli Tıp
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Çağlar Özkanlı Hakkında

Uzm. Dr. Çağlar Özkanlı, Adana ilimize bağlı Adli Tıp alanında görev yapmaktadır. Şu anki kayıtlarımıza göre Doktor Muayenehanesi kurumunda görev yapmaktadır.

Çağlar Özkanlı Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Adli Tıp
Çalıştığı Kurum
Doktor Muayenehanesi
Adres
İstanbul, Adana

Çağlar Özkanlı Randevusu

Uzm. Dr. Çağlar Özkanlı şu anki kayıtlarımıza göre Doktor Muayenehanesi kurumunda görev almaktadır. Randevu için Doktor Muayenehanesi kurumunu arayabilir, MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Çağlar Özkanlı için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çağlar Özkanlı nerede çalışıyor?
Uzm. Dr. Çağlar Özkanlı, Doktor Muayenehanesi (Adana) kurumunda görev yapmaktadır.
Çağlar Özkanlı hangi branşta uzman?
Uzm. Dr. Çağlar Özkanlı, Adli Tıp alanında uzmanlık yapmaktadır.
Çağlar Özkanlı'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için Doktor Muayenehanesi kurumunu arayabilir, MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Adli Tıp doktorları

Tümünü gör