Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Çağrı Dolgun

Çağrı Dolgun

Pratisyen Hekim
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Çağrı Dolgun Hakkında

Dr. Çağrı Dolgun, Osmaniye ilimize bağlı Pratisyen Hekim alanında görev yapmaktadır.

Çağrı Dolgun Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Pratisyen Hekim

Çağrı Dolgun Randevusu

Dr. Çağrı Dolgun Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Çağrı Dolgun için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çağrı Dolgun hangi branşta uzman?
Dr. Çağrı Dolgun, Pratisyen Hekim alanında uzmanlık yapmaktadır.
Çağrı Dolgun'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Pratisyen Hekim doktorları

Tümünü gör