Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dt. Cansu Dilik

Cansu Dilik

Diş Hekimi
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Cansu Dilik Hakkında

Dt. Cansu Dilik, İzmir ilimize bağlı Diş Hekimi alanında görev yapmaktadır.

Cansu Dilik Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diş Hekimi

Cansu Dilik Randevusu

Dt. Cansu Dilik Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Cansu Dilik için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Cansu Dilik hangi branşta uzman?
Dt. Cansu Dilik, Diş Hekimi alanında uzmanlık yapmaktadır.
Cansu Dilik'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diş Hekimi doktorları

Tümünü gör