Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Celal Akın

Celal Akın

Pratisyen Hekim
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Celal Akın Hakkında

Dr. Celal Akın, Batman ilimize bağlı Pratisyen Hekim alanında görev yapmaktadır.

Celal Akın Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Pratisyen Hekim

Celal Akın Randevusu

Dr. Celal Akın Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Celal Akın için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Celal Akın hangi branşta uzman?
Dr. Celal Akın, Pratisyen Hekim alanında uzmanlık yapmaktadır.
Celal Akın'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Pratisyen Hekim doktorları

Tümünü gör