Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Uzm. Dr. Celaleddin Demircan

Celaleddin Demircan

İç Hastalıkları
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Celaleddin Demircan Hakkında

Uzm. Dr. Celaleddin Demircan, Bursa ilimize bağlı İç Hastalıkları alanında görev yapmaktadır.

Celaleddin Demircan Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
İç Hastalıkları

Celaleddin Demircan Randevusu

Uzm. Dr. Celaleddin Demircan Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Celaleddin Demircan için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Celaleddin Demircan hangi branşta uzman?
Uzm. Dr. Celaleddin Demircan, İç Hastalıkları alanında uzmanlık yapmaktadır.
Celaleddin Demircan'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

İç Hastalıkları doktorları

Tümünü gör