Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Celalettin Küçük

Celalettin Küçük

Pratisyen Hekim
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Celalettin Küçük Hakkında

Dr. Celalettin Küçük, İstanbul ilimize bağlı Pratisyen Hekim alanında görev yapmaktadır.

Celalettin Küçük Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Pratisyen Hekim

Celalettin Küçük Randevusu

Dr. Celalettin Küçük Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Celalettin Küçük için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Celalettin Küçük hangi branşta uzman?
Dr. Celalettin Küçük, Pratisyen Hekim alanında uzmanlık yapmaktadır.
Celalettin Küçük'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Pratisyen Hekim doktorları

Tümünü gör