Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Psk. Cemre Akalan Yeşil

Cemre Akalan Yeşil

Psikoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Cemre Akalan Yeşil Hakkında

Atılım Üniversitesi İngilizce Psikoloji Bölümü'nün 4 yıllık lisans programını Yüksek Onur Öğrencisi olarak zamanından önce tamamlayarak 3 yılda mezun oldum. İkincisi ise Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezunum. Psikolojik danışmanlık veren merkezlerde gönüllü stajyer olarak çalıştım. Uluslararası geçerliliği olan BDT, Aile Danışmanlığı Eğitimi, Birey Odaklı Psikoterapi, Motivasyonel Görüşme Teknikleri eğitimlerini tamamladım. Aynı zamanda ilgili bakanlığın 'Aile Danışmanlığı Sertifikasyon Programını' tamamlayarak Aile Danışmanı ünvanımı aldım.

Cemre Akalan Yeşil Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Psikoloji
Çalıştığı Kurum
Online Danışmanlık

Cemre Akalan Yeşil Randevusu

Psk. Cemre Akalan Yeşil şu anki kayıtlarımıza göre Online Danışmanlık kurumunda görev almaktadır. Randevu için Online Danışmanlık kurumunu arayabilir, MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Cemre Akalan Yeşil için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Cemre Akalan Yeşil nerede çalışıyor?
Psk. Cemre Akalan Yeşil, Online Danışmanlık (Ankara) kurumunda görev yapmaktadır.
Cemre Akalan Yeşil hangi branşta uzman?
Psk. Cemre Akalan Yeşil, Psikoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Cemre Akalan Yeşil'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için Online Danışmanlık kurumunu arayabilir, MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Psikoloji doktorları

Tümünü gör