Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Çetin Karelı

Çetin Karelı

Kulak Burun Boğaz
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Çetin Karelı Hakkında

Dr. Çetin Karelı, İstanbul ilimize bağlı Kulak Burun Boğaz alanında görev yapmaktadır.

Çetin Karelı Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Kulak Burun Boğaz

Çetin Karelı Randevusu

Dr. Çetin Karelı Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Çetin Karelı için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çetin Karelı hangi branşta uzman?
Dr. Çetin Karelı, Kulak Burun Boğaz alanında uzmanlık yapmaktadır.
Çetin Karelı'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Kulak Burun Boğaz doktorları

Tümünü gör