Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dt. Cevdet Keskinsoy

Cevdet Keskinsoy

Diş Hekimi
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Cevdet Keskinsoy Hakkında

Dt. Cevdet Keskinsoy, Gaziantep ilimize bağlı Diş Hekimi alanında görev yapmaktadır.

Cevdet Keskinsoy Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diş Hekimi

Cevdet Keskinsoy Randevusu

Dt. Cevdet Keskinsoy Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Cevdet Keskinsoy için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Cevdet Keskinsoy hangi branşta uzman?
Dt. Cevdet Keskinsoy, Diş Hekimi alanında uzmanlık yapmaktadır.
Cevdet Keskinsoy'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diş Hekimi doktorları

Tümünü gör