Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Psk. Ceylan Esin Öntürk

Ceylan Esin Öntürk

Psikoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Ceylan Esin Öntürk Hakkında

Psk. Ceylan Esin Öntürk, Psikoloji alanında online ve yüz yüze hizmet vermektedir.

Ceylan Esin Öntürk Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Psikoloji
Çalıştığı Kurum
UTÖMER
Adres
Alipaşa mah. İpekyolu cad. Trend Plaza Kat:7 Daire No:55, Van

Ceylan Esin Öntürk Randevusu

Psk. Ceylan Esin Öntürk şu anki kayıtlarımıza göre UTÖMER kurumunda görev almaktadır. Randevu için UTÖMER kurumunu arayabilir, MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Ceylan Esin Öntürk için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ceylan Esin Öntürk nerede çalışıyor?
Psk. Ceylan Esin Öntürk, UTÖMER (Van) kurumunda görev yapmaktadır.
Ceylan Esin Öntürk hangi branşta uzman?
Psk. Ceylan Esin Öntürk, Psikoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Ceylan Esin Öntürk'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için UTÖMER kurumunu arayabilir, MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Psikoloji doktorları

Tümünü gör