Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Derya Pekbayık

Derya Pekbayık

Pratisyen Hekim
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Derya Pekbayık Hakkında

Dr. Derya Pekbayık, Manisa ilimize bağlı Pratisyen Hekim alanında görev yapmaktadır.

Derya Pekbayık Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Pratisyen Hekim

Derya Pekbayık Randevusu

Dr. Derya Pekbayık Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Derya Pekbayık için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Derya Pekbayık hangi branşta uzman?
Dr. Derya Pekbayık, Pratisyen Hekim alanında uzmanlık yapmaktadır.
Derya Pekbayık'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Pratisyen Hekim doktorları

Tümünü gör