Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Dilek Özkan

Dilek Özkan

Pratisyen Hekim
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Dilek Özkan Hakkında

Dr. Dilek Özkan, İstanbul ilimize bağlı Pratisyen Hekim alanında görev yapmaktadır.

Dilek Özkan Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Pratisyen Hekim

Dilek Özkan Randevusu

Dr. Dilek Özkan Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Dilek Özkan için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Dilek Özkan hangi branşta uzman?
Dr. Dilek Özkan, Pratisyen Hekim alanında uzmanlık yapmaktadır.
Dilek Özkan'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Pratisyen Hekim doktorları

Tümünü gör