Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Uzm. Dr. Dılşa Mızrak

Dılşa Mızrak

İç Hastalıkları
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Dılşa Mızrak Hakkında

Uzm. Dr. Dılşa Mızrak, Ankara ilimize bağlı İç Hastalıkları alanında görev yapmaktadır.

Dılşa Mızrak Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
İç Hastalıkları

Dılşa Mızrak Randevusu

Uzm. Dr. Dılşa Mızrak Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Dılşa Mızrak için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Dılşa Mızrak hangi branşta uzman?
Uzm. Dr. Dılşa Mızrak, İç Hastalıkları alanında uzmanlık yapmaktadır.
Dılşa Mızrak'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

İç Hastalıkları doktorları

Tümünü gör