Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Doğu Barutlu

Doğu Barutlu

Pratisyen Hekim
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Doğu Barutlu Hakkında

Dr. Doğu Barutlu, Çanakkale ilimize bağlı Pratisyen Hekim alanında görev yapmaktadır.

Doğu Barutlu Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Pratisyen Hekim

Doğu Barutlu Randevusu

Dr. Doğu Barutlu Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Doğu Barutlu için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Doğu Barutlu hangi branşta uzman?
Dr. Doğu Barutlu, Pratisyen Hekim alanında uzmanlık yapmaktadır.
Doğu Barutlu'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Pratisyen Hekim doktorları

Tümünü gör