Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Ass. Dr. Duygu Leman Özden

Duygu Leman Özden

Nöroloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Duygu Leman Özden Hakkında

Ass. Dr. Duygu Leman Özden, İstanbul ilimize bağlı Nöroloji alanında görev yapmaktadır.

Duygu Leman Özden Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Nöroloji

Duygu Leman Özden Randevusu

Ass. Dr. Duygu Leman Özden Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Duygu Leman Özden için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Duygu Leman Özden hangi branşta uzman?
Ass. Dr. Duygu Leman Özden, Nöroloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Duygu Leman Özden'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Nöroloji doktorları

Tümünü gör