Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Ebru İmamoğlu Kırmızı

Ebru İmamoğlu Kırmızı

Pratisyen Hekim
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Ebru İmamoğlu Kırmızı Hakkında

Dr. Ebru İmamoğlu Kırmızı, Kastamonu ilimize bağlı Pratisyen Hekim alanında görev yapmaktadır.

Ebru İmamoğlu Kırmızı Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Pratisyen Hekim

Ebru İmamoğlu Kırmızı Randevusu

Dr. Ebru İmamoğlu Kırmızı Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Ebru İmamoğlu Kırmızı için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ebru İmamoğlu Kırmızı hangi branşta uzman?
Dr. Ebru İmamoğlu Kırmızı, Pratisyen Hekim alanında uzmanlık yapmaktadır.
Ebru İmamoğlu Kırmızı'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Pratisyen Hekim doktorları

Tümünü gör