Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dyt. Eda Çakır

Eda Çakır

Diyetisyen
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Eda Çakır Hakkında

Dyt. Eda Çakır, Eskişehir ilimize bağlı Diyetisyen alanında görev yapmaktadır.

Eda Çakır Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diyetisyen

Eda Çakır Randevusu

Dyt. Eda Çakır Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Eda Çakır için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Eda Çakır hangi branşta uzman?
Dyt. Eda Çakır, Diyetisyen alanında uzmanlık yapmaktadır.
Eda Çakır'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diyetisyen doktorları

Tümünü gör