Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Emine Çiğdem Candemir

Emine Çiğdem Candemir

Pratisyen Hekim
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Emine Çiğdem Candemir Hakkında

Dr. Emine Çiğdem Candemir, Muğla ilimize bağlı Pratisyen Hekim alanında görev yapmaktadır.

Emine Çiğdem Candemir Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Pratisyen Hekim

Emine Çiğdem Candemir Randevusu

Dr. Emine Çiğdem Candemir Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Emine Çiğdem Candemir için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Emine Çiğdem Candemir hangi branşta uzman?
Dr. Emine Çiğdem Candemir, Pratisyen Hekim alanında uzmanlık yapmaktadır.
Emine Çiğdem Candemir'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Pratisyen Hekim doktorları

Tümünü gör