Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Emine Serra Kamer

Emine Serra Kamer

Radyasyon Onkolojisi
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Emine Serra Kamer Hakkında

Dr. Emine Serra Kamer, Şanlıurfa ilimize bağlı Radyasyon Onkolojisi alanında görev yapmaktadır.

Emine Serra Kamer Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Radyasyon Onkolojisi

Emine Serra Kamer Randevusu

Dr. Emine Serra Kamer Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Emine Serra Kamer için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Emine Serra Kamer hangi branşta uzman?
Dr. Emine Serra Kamer, Radyasyon Onkolojisi alanında uzmanlık yapmaktadır.
Emine Serra Kamer'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Radyasyon Onkolojisi doktorları

Tümünü gör